Meestal heeft u hier geen last van, maar soms is er technisch onderhoud nodig.
Daarom is MijnArchitectenpensioen van zaterdagmiddag 9 december 12:00 tot uiterlijk zondagmiddag 10 december 14:00 niet beschikbaar.
Architectenpensioen.nl blijft wel beschikbaar.
Excuses voor het ongemak
Een directeur-grootaandeelhouder (DGA), bestuurder of stagiair is uitgesloten van deelname aan de pensioenregeling.
Een werknemer is DGA als:
Bestuurder
De bestuurder is degene die volgens de statuten van uw vennootschap in de functie van bestuurder is benoemd.
Stagiair
Een stagiair is een leerling of student van een school of onderwijsinstelling. Hij of zij werkt bij u tijdens de stageperiode. Of de stagiair werkt bij u tijdens zijn of haar studie voor het opdoen van praktische ervaring.
De DGA is geen verplichte deelnemer in de pensioenregeling van Stichting Pensioenfonds voor de Architectenbureaus. Een aantal DGA’s neemt vrijwillig deel in de pensioenregeling van Stichting Pensioenfonds voor de Architectenbureaus. Deze DGA’s hebben in 2007, toen voor hen de pensioenopbouw bij Stichting Pensioenfonds voor de Architectenbureaus niet langer verplicht werd gesteld, de pensioenopbouw vrijwillig voortgezet. Er is geen nieuwe instroom meer mogelijk. Voor een DGA die voor 1 januari 2018 al deelnam aan de regeling, dient u wel aan te leveren. Hoe u kunt aanleveren leest u onder 'Zo levert u bij vrijwillig deelname DGA aan'.
Wanneer een DGA vrijwillig deelneemt, is dit al vastgelegd in onze administratie. U levert dan elke maand de gegevens aan en voegt hieraan de verbijzondering DGA toe.